Machové obrazy a steny

Život v súlade s prírodou je snom mnohých ľudí, ktorým začalo vadiť neosobné bytové prostredie. Podvedome chceme mať vo svojom okolí čo najviac zelene. Obyvatelia a zamestnanci mestských obydlí si však na rozdiel od vidienčanov či ľudí s vlastným rodinným domom nemôžu užívať prírodné benefity v plnom rozsahu. Každý má rád živé rastliny a tento krát si ich môžte priniesť aj Vy v originálnej forme do bytu, kancelárie…

Predstavím Vám nový trend, ktorý všade na svete získava svojich priaznivcov. Sú to machové plochy, ktoré sú pastvou pre oči.

Použitý mach je stabilizovaný. Proces “mumifikácie” je šetrný k životnému prostrediu a dlhé roky zachováva prirodzenú farbu machu. Tým získame trendovú zelenú plochu, ktorá je celkom bezúdržbová, nepotrebuje vodu ani svetlo, môže byť umiestnená kľudne aj v priestore s nedostatkom slnečných lúčov.


Machové steny a obrazy sú vyhľadávaným doplnkom pre milovníkov dizajnu a neobyčajných interiérov, pre ľudí milujúcich spojenie s prírodou.

rovnako prospešné sú aj na pracovisku, kde prispievajú k produktivite a podporujú psychické a fyzické zdravie zamestnancov. 

Copyright 2017-2021 - Všetky práva vyhradené | Inšpiratívne-záhrady.sk |
Web by nobrain.sk